Kontakt

 

Představujeme tým FC EDUCATION.

Napište nám na education@franklincovey.cz

Lídr FC EDUCATION

ONDŘEJ BÁRTA

Practice leader 

Ondra

KONTAKT: ondrej.barta@franklincovey.cz,

tel. +420 739  073  178 

Mgr. Ondřej Bárta nastoupil na 2.stupeň ZŠ v r. 1997 jako učitel češtiny a angličtiny. Později v roli metodika prevence mj. zaváděl ve škole osobnostní výchovu a zážitkové programy osobního rozvoje pro školní třídy. Od roku 2003 se věnuje tzv. týmovým sborovnám a vzdělávání učitelů, řadu let se věnoval práci se znevýhodněnými dětmi i dospělými v neziskovém sektoru jako lektor a terapeut.  Přednášel pro pracovníky státní správy, ve firmách vedl workshopy a semináře zaměřené na náročnou komunikaci. Ve FranklinCovey - Education se v roce 2015 certifikoval jako lektor 7 návyků skutečně efektivních lidí a začal se starat o partnerské školy.

Ondřej vede divizi FC Education jako Practice leader  modelu rozvoje školy I ve mně je lídr a je garantem Akademie leadershipu pro vedoucí pracovníky škol, vede semináře 7 návyků pro pedagogické pracovníky a semináře implementace leadershipu.

Ing. Lumír Šarman, senior consultant,  lektor 7 návyků skutečne efektivních lidí , Akademie leadershipu, Důvěra. Je master trenér lektorů FranklinCovey a garantem kvality facilitace seminářů.

lumir.sarman@franklincovey.cz 

Mgr. Šárka Chvalová, lektor 7 návyků skutečně efektivních lidí, Akademie leadershipu. Pracuje jako ředitelka Gymnázia Františka Křižíka v Plzni, kde mj. v roli interního lektora implementují principy leadershipu podle I vě mně lídr.

sarka.chvalova@franklincovey.cz 

Roman Řehák, sales support, office. 

roman.rehak@franklincovey.cz 

Sídlo a fakturační údaje:

FC CZECH s.r.o.

Ohradní 1440/2a

 

Praha 4 Michle