Provádějte váš tým změnou

Změny mají předvídatelný průběh a lídři se tak mohou připravit na to, jak změnou provedou své týmy. Na modelu změn a praktických příkladech si účastníci osvojí základní principy změny a připraví si cestu změny ve své organizaci (škole).
Ve spolupráci s našimi partnery, společností AV MEDIA, jsme pro vás nachystali webinář hned na začátku roku 2021.  Na modelu změn a praktických příkladech si účastníci osvojí základní principy změny a připraví si cestu změny ve své organizaci (škole). Těšíme se v úterý 25. ledna 13:00 - 15: 00 hodin, přihlašujte se prosím 10- 20 minut předem.

Lídr_zena_slider_leadeership 2018

Lídři se v programu Provádějte svůj tým změnou naučí především:

• Pochopit jednoduchý a praktický model pro analýzu toho, jak se členové týmu vypořádají se změnami,
• Identifikovat konkrétní kroky, které pomohou členům týmu rychle projít změnou.

Téma změny je v aktuální situaci globální epidemie, proměny trhu práce, digitalizace i reforem ve vzdelávání (RVP/ŠVP) v ČR velmi aktuální, školy a lídři škol jsou poslední roky přímými aktéry dopadů změn v oblasti vzdělávací, ekonomické, politické, sociální. Změny i lídři na různých úrovních také selhávají, změny mnohdy nedávají lidem smysl, chybí jasné odpovědi "Proč" (měnit status quo). Každý z nás změnami prošel, máme zkušenosti, které můžeme využít.

Pochopení fází změny umožňuje v každé z nich srozumitelné a jasné vedení, aby se organizace dostale se změnou na novou úroveň. ÚIohou lídra není mírnit "dopady" změn na tým (aby to co nejméně bolelo), ale změnou vést a využít ji, s jasnou vizí a přínosem do budoucna. Zároveň si připomeneme, jak významný je kontext (úroveň zapojení zaměstnanců do společných témat, očekávání rodičů nebo zřizovatele a podobně).

Chceme udržet interaktivitu i na webináři, počet bude omezen, pojďte se přihlásit. Zajímá vás, jak pracujeme se školami a podporujeme lídry? Přečtěte si některý z článků, inspirovaných praxí s řediteli, učiteli a žáky.

 

Filtrovat podle

Kalendář akcí

Nyní neplánujeme žádná školení. V případě zájmu, nám napište.