Reference

Naši klienti jsou našimi partnery. Více než 4500 škol na světě a tisíce dalších učitelů a ředitelů využívá ověřené principy leadershipu. 

 

www.mandyska.cz

Základní škola a mateřská škola Pohádka

Mandysova 1434, Hradec Králové

Chtěli jsme změnit klima školy a to se povedlo. Po prvním roce za největší přínos považuji právě kultivaci vztahů mezi učiteli, ve třídách, v celé škole.“ – Mgr. Jan Faltýnek, ředitel školy. Více o výsledcích školy

 

www.zsbcuo.cz

Základní škola

Bratří Čapků 1332, Ústí nad Orlicí

„Držíme se hesla, že účelem vzdělání není zaplnit mysl, ale otevřít ji, a proto jsme se po pečlivém zvážení rozhodli, že se do výše uvedeného programu zapojíme. Přejeme si, aby se naši žáci učili co nejvíce pro život…“ – Mgr. Martin Falta, ředitel školy.

 

http://www.zskola.cz/

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků

Husova 142/44, Liberec

„Školy již zdaleka nejsou nositeli informací. Učitel je postaven do role kouče a jeho úkolem je přivést žáka k řešení problému. To vyžaduje i celkovou proměnu kultury školy. Po dlouhém hledání jsme našli způsob, jak takového cíle dosáhnout…“ – Mgr. Blanka Lukeš Reindlová, ředitelka školy.

LOGOškoly_ZUS1

Základní umělecká škola Klementa Slavického, Kadaň 

"Hudba, tanec, výtvarné umění a herectví byli vždy prostorem pro vyjádření sebe sama. Umělecké vzdělávání inspiruje k vlastním představám, tvůrčím činnostem a s principy vedení sebe sama spoludotváří harmonický celek - ucelený vzdělávací koncept který inspiruje, podporuje jedinečný lidský potenciál a vede ke vzájemné spolupráci a empatickému spolubytí. To jsou pro nás hodnoty, kterým se chceme ve škole věnovat."

Jitka Stasinka Slivoňová, ředitelka školy

 

Logo GFK – kopie

Gymnázium Františka Křižíka Plzeň

"Když jsme se rodičů ptali, co očekávají od školy, na prvních místech dotazníku se umisťovalo, že naučíme jejich děti zodpovědnosti, umění spolupracovat i řešit problémy, být kreativní. Sedm návyků mi přišlo jako dobrý klíč. Není to nic nového, snad jen otevřít pokoj, ve kterém jsme dlouho neuklízeli a máme tam spoustu oblíbených věcí. Touhu objevovat v každém z nás naše silné stránky a posilovat je, ochotu poznávat, že každý jsme v něčem výjimečný, že každý může být lídr. Chceme vytvářet takové prostředí, ve kterém budeme motivovaní objevovat nové věci a ve kterém nám společně bude dobře."

Šárka Chvalová, ředitelka školy

Základní škola Františka Křižíka Plzeň

 

 

Od května 2019 máme partnera i na Slovensku, principy 7 návyků už využívá  mateřská škola Lobelka k naplňování nádherné vize "Malým krokom k velkým veciam".

logo-ms-lobelka-1

Některé další školy a organizace, které jsou zapojené do Akademie leadershipu FranklinCovey a jsou s námi na Cestě k výjimečnosti:

Gymnázium Broumov

SPŠ a OA Frýdek- Místek

Masarykova základní škola a Mateřská škola Krupka, Masarykova 461

Obchodní akademie, vyšší odborná škola cestovního ruchu a jazyková škola s právem SJZ Karlovy Vary, příspěvková organizace

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, p. o.

Střední průmyslová škola chemická Pardubice

Vyšší odborná škola publicistiky, Praha

Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto

Základní a mateřská škola Rájec-Jestřebí

Základní škola Česká skalice

Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace

5.Základní škola Kladno

ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.

Středisko volného času Pohořelice, příspěvková organizace

a další...