Aktuálně v době pandemie

Osobní leadership  nejlépe osobně, hned zkraje léta:

Aktuální otevřený seminář 6-8.července stále plánujeme v Litomyšli, pozvánkapřihláška

Pro dvojice nebo skupinu velmi atraktivní nabídka: 2.osoba -30%, 3.osoba -50% ceny!!!

7 návyků skutečně efektivních lidí Live ON-LINE

7N_OnLineZoomLogo

 9.4.22020 jsme spustili pro školní týmy první dva kurzy 7 návyků naživo, "Live Online" Díky mnohaleté spolupráci na úrovni EMEA týmu a globálních "calls" máme osvojenou aplikaci Zoom, pro lídry ze školství chystáme i programy jako Důvěra, které lektoři FranklinCovey úspěšně dodávají v LiceClick a jsou také součástí řešení AAP

Sledujte termín a odkaz na přihlášení na Facebooku I ve mně je lídr.    Facebook_logo

Podpora školám I ve mně je lídr jede na plné pecky. A jsou to naopak školy, kde je osobní leadership už "doma", které inspirují další. Překládáme z portálu inspiraci český školám, ciz sekce články.

 

 

Zpráva z online konference I ve mně je lídr 2020.

Návštěva partnerů v Plzni byla krátká a virtuální, přesto plná inspirace. Studenti Gymnázia Františka Křižíka z Plzně natočili krátké video tom, jak rozvíjejí leadership ve škole. Škola představila své řešení v době zavřené školy: TV Křižík, část patnáctiminutových lekcí je volně dostupná, podívejte se třeba na tu o plánování podle návyku 3 

Měli jsme hosty z aktivních škol SPŠ OA Frýdek Místek a OA Prostějov, kde týmy učitelů už absolvovali seminář osobního leadershipu 7 návyků, připravují se na zapojení do komunity Leader in Me a inspirovali se prakticky právě od učitelů a studentů z Plzně.

Leadership v době pandemie (článek z 23.března 2020)

                Naši klienti a partneři FranklinCovey ví, že se v osobním rozvoji opíráme o nadčasové principy, které nám pomáhají zejména tehdy, když „není hezké počasí“. A platí i v době, kdy je ohroženo zdraví, život,  i naše svoboda. Naše přirozená potřeba být spolu, setkávat se, společně se bavit, učit nebo pracovat. Čím lépe ovládáme sami sebe, mysl, aby zůstávála v okruhu svých možností a dokážeme věnovat pozornost důležitým věcem, tím lépe tu můžeme být pro druhé a inspirovat další.

                Nyní, v březnu 2020 vrcholí pandemie a v ČR jsou 3. týden zavřené školy, nabídka on-line řešení a učení (z hlediska obsahu i nástrojů) vysoce převyšuje kapacity škol, učitelů, žáků i rodičů. Nepředvídané změny, komplikující situace kolem zkoušek, maturit apod., měnící se formy komunikace a spolupráce mezi všemi aktéry – to vše nás mnohému učí. Myslíme si, že nás učí právě leadership: vést a rozhodovat, rozvíjet samostatnost, odpovědnost v každém z nás, nejen za sebe. A to je dobře.

Leadership on-line

Divize FranklinCovey-Education on-line leadership rozvíjí ve školách od roku 2018, kdy byl zprovozněn v rámci portálu LeaderInMe.org LMS systém (Learning Management System). Ve velkých zemích a také ve velkých školách a organizacích na světě je běžné, že vedeme naše klienty, ať už to jsou učitelé, studenti nebo firemní zákazníci, našimi programy distančně. Můžeme potvrdit ze škol i firem, že to, co rozvíjíme s našimi partnery především, tedy „SEL“ (Social and Emotional Learning), má stejně vysoké hodnocení od účastníků jako zpětná vazba z běžných, „živých“ seminářů.  Třetí týden v obou divizích FranklinCovey pracujeme na tom, abychom zůstali společností, která inspiruje k výjimečnosti i dnes, v nepředvídatelné době. Aktualizované přístupy i programy jsou tak více prostorem ke vzájemnému porozumění a inspiraci, než pouhým „dodáním“ nástrojů efektivního chování. Zde je k digitálnímu leadershipu aktuální článek s podpůrného webu www.limweekly.org 

 Virtuální schůzka nebo telefon, leadership koučing a vaše pomoc

V globálním společenství FC jsou virtuální setkání běžnou realitou. Stojíme o to vědět, jak se vám ve školách daří. Chceme se učit od vás a rádi představíme to, co umíme my, ozvěte se.

Všechny stávají programy, akreditované MŠMT ČR, jsme schopni realizovat distančně, možností je víc: naše vlastní LMS platforma BUZZ, případně ZOOM nebo LiveClick. Nově je zde koučing leadershipu on-line v balíčku dle vzájemné dohody.

Zcela otevřeně mohu říct, že využívání podpory FranklinCovey-Education a spolupráce v této době je také vaší pomocí nám. Při ekonomických obtížích světového rozsahu všechny vzdělávací instituce postavené na obchodním partnerství čelí velkým výzvám, mnohé skončí, nepředvídatelnost vede k úsporám, které situaci komplikují. Pokud máte k našim facilitátorům, nástrojům a přístupu důvěru, budeme rádi, když současnou situaci využijete k zahájení nebo prohloubení vzájemné spolupráce.

 

Buďte zdrávi, myslíme na vás.

V Praze dne 23.března 2020.

Ondřej Bárta, leader FC EDUCATION CZ/SK