Akademie - Cesta k výjimečnosti

 

Projekt Cesta k výjimečnosti  skončil, díky němu vznikl jedinečný, nyní akreditovaný seminář pro vedoucí pracovníky škol a školských zařízení - AKADEMIE LEADERSHIPU.

 Podívejte se na některé ze tří minutových videí podle typu organizace, které vedete, Akademii absolvovalo 90 ředitelů MŠ, ZŠ, SŠ a SOU, VOŠ a volnočasových institucí. 

Cesta-k-výjimečnosti-logo-barevné

Co řekli o Akademii leadershipu ředitelé základních škol?

Co řekli o Akademii leadershipu ředitelé středních škol?

Co řekli o Akademii ředitelé volnočasových institucí?

 A tady jsou krátké sestřihy z prezentací, podívejte se, jak si lídři v klíčových rolích vedli a co považují za důležité:

Mgr. Jovanka Rybová, ředitelka maličké ZŠ a MŠ Kyjov- Bohuslavice, o tom, jak být příkladem, pečovat o sebe a mít víru ve svůj tým:

 

Ing.Petr Uherka, VOŠ žurnalistiky Praha, o tom, jak jít příkladem v kritické situaci

 

Mgr. Olga Koutná, ředitelka SVŠ Smetanka Nový Bor o významu vztahů a společném hledání cesty za vizí a jejím naplňováním:

 

Ing.Lukáš Nepokoj, ředitel SPŠ a SOU Hradec Králové, o tom, jak vytvořit tým změny a slaďovat systémy při naplňování strategie.

 

Ing. Dita Sankotová, zástupkyně ředitele SPŠCH Pardubice o tom, jak měnit přístup vedení a hledat  cestu k uvolnění potenciálu:

 Mgr.Jaroslav Mareš, ředitel SPŠ a SOU Ústí n.Labem, o tom, jak ve velkém týmu pomocí neformálních setkávání uvolňovat potenciál lidí:

 

 

Ing.Vladimír Woth, zástupce ředitele sekce Akademie řemesel Praha, o tom, jak méně kontrolovat a uvolňovat potenciál